Градски дерби без победника

Градски дерби оправдао је очекивања, добар фудбала поготово у првом полувремену

у којем је поред два погодка и домаћин и гост погодили пречку, а било је још сијасет шанси да резултат и буде другачији. Почетак сусрета припао је домаћину, црвено – бели су одлучно кренули и за ту агресивност награђени су већ у 7. минуту када је по десној страни прошао Зоран Давидовац, отишао доста искоса, али је прецизно шутирао поред голмана Илијина и донео предност Пролетеру. Узвратили су Граднуличани, у 12.минту преко Томина погодили пречку, а само четири минута касније продор Арсића по десном боку награђен је пеналом, оправдано досуђеним од стране судије Белића. Сигуран егзекутор био је капитен Граднуличана Владимир Кнежевић који је нашег голмана Стевића послао у леву, а лопту у доњи десни угао за егал -1:1. Друго полувреме било је слабијег квалитета, Наша екипа је била доминантантнијиа и пропустила прилике преко Милићевића, Ружића ударцем главом и Јелића када је лопта завршила замало преко пречке, док су играчи тренера Лубурића своју прилику вребали из прекида.

Зрењанин. Стадион у Карађорђевом парку. Гледалаца: 300. Судија: Душан Белић (Зрењанин). Стрелци: 1:0 Давидовац у 7, 1:1 Кнежевић у 16.минуту (пенал). Жути картони: Јелић, Каталин (Пролетер 2006), Кнежевић (ОФК Граднулица).

ФК Пролетер: Стевић, Милошев (Видаковић), Каталин, Зоретић, Ружић, Станаћев, Јелић, Давидовац (Савановић), Милићевић (Грујић), Тадић, Адамов.
ОФК Граднулица: Илијин, Јурошевић, Црногорац, Мршић, Матић, Кнежевић, Арсић, Кулић, Томин (Са.Воргић), Бошковић (Златковић), Николић (Ср.Воргић).